Registrace

Pro registraci na turnaj musíte provést tyto 3 kroky.

1. krok - přihlášení týmu

Na adresu kowy@centrum.cz odešlete e-mail který bude obsahovat tyto informace:
  •     jméno týmu
  •     jméno, e-mailová adresa a telefon na kontaktní osobu
  •     město odkud jste
  •     převažující barva dresu
Pokud stále používáte desktopového e-mailového klienta, použijte tento odkaz.

2. krok - zaplacení startovného

Startovné ve výši 2000,- Kč - (POZOR tato nabídka platí pouze 31. 7. 2023 - po tomto datu už za plnou sazbu 2400Kč) za tým zašlete na číslo účtu 1954281063/0800 a do zprávy pro příjemce uveďte název svého týmu. Pokud nemáte možnost zprávu pro příjemce vyplnit, napište na známou e-mailovou adresu kowy@centrum.cz název týmu a číslo účtu, ze kterého platba odešla (resp. jméno odesílatele pro milovníky archaických poukázek typu C).

Kapacita turnaje je 10 týmů a jako všude na světě platí pravidlo "kdo dřív platí, ten hraje". Pokud bude naplněna kapacita haly, hrát budou ty týmy, které poslaly dříve startovné. Ostatní rádi přivítáme na tribuně jako fanoušky.

3. krok - odeslání soupisky

Soupisku s výrazně vyznačeným kapitánem a brankařem odešlete nejpozději 20. 8. 2023 na omílanou adresu kowy@centrum.cz. U všech registrovaných hráčů uveďte za jaký tým v příštím roce nastupuje a jakou úroveň tým hraje (regionální liga, přebor, pohár apod.). Pokud pořadatel zjistí, že tato informace byla zamlčena, nebude hráči umožněno nastoupit v turnaji.

"Kdyby to v životě bylo vždycky tak jednoduché, jako registrace na Raptor Cup..."